Site Overlay

Lockdown od 25/11/2021

Ahojte, od včera platí na Slovensku lockdown, to znamená že sa na chvíľku pozastavia tréningy v telocvični. To ale neznamená, že to úplne balíme… Od pondelka alebo stredy prechádzame na režim “online” …
Online režim síce nebude “osobný tréning” ani ho nikdy plnohodnotne nenahradí – ale je to momentálne jediná cesta ako ostať v spojení a ako tak pre seba niečo urobiť.
Kto ma pozná vie, že pre mňa slovo online tréningy = katastrofa. Mám rád technológie, ale toto bolo niečo – čo ma prinútilo vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a prejsť skutočne na online tréningy. Preto prosím, nelámte hneď palicou nad tým, ako som to robila ja predtým. Budem sa snažiť zo všetkých síl, aby online tréning priniesol žiakom radosť, trochu makačky ale v neposlednom rade aby vás niekam posunul. Lebo úprimne, neviem si predstaviť, že najbližších 90 dní nebudete nič robiť. Všetka práca predtým a počas lockdownu vyfučí do stratena. To už nedovolím. Už nechcem znovu začínať od začiatku, znova a znova..

Takže, pripavte si telo na online a verím, že to spolu potiahneme kým sa nevrátime ku “klasike” …

Online tréningy budú prebiehať cez aplikáciu ZOOM (https://zoom.us) ak by s tým mal niekto problém, píšte na info @ taekwondo.sk vyriešime.

Login a heslo dostanete všetci emailom prípadne smskou. Prosím, pripojte sa všetci, tak podporíte klub, podporíte tým mňa a ja možno raz zmením názor na online tréningy 🙂

Vidíme sa na zoome.